v Brně nuda není

 • 24. 08. 2020Werek Media is BACK!

  Po delší době dáváme opět o sobě vědět. Není to tím, že by jsme seděli se založenýma rukama, ale spíše proto, že už nezbývalo moc času na tuto stránku :-/ Postupně to nyní budeme napravovat ;-)
 • 08. 10. 2018Reklama, která je vidět na míle daleko!

  I tak by se dala nazvat nová OOH kampaň naše klienta, společnosti IKEA, která si vybrala pro své sdělení jeden z nejvyšších domů v brněnském sídlišti Lesná. Plocha 038ZB Halasovo náměstí disponuje 256 m2 a reklamu je možné vidět i z přilehlých městských částí.
 • 15. 05. 2018Vojtěch Dyk oslovuje kolemjdoucí na Václavské ulici v Brně

  Reklamní plocha 029ZB Václavská 35m2 v Brně nově láká na Bernsteinovu mši v podání Vojtěcha Dyka & B-Side bandu. Díky neotřelému vizuálu je tato plocha nepřehlédnutelná a jedinečná, jako bude určitě i samotná akce. Prohlédnout si ji můžete na stránce: http://www.werek.cz/reklamni-plochy/vaclavska-029zb/
 • 16. 02. 2018Nový klient - společnost ATEMIT

  Máme nového klienta. Těší nás, že jsme nově od tohoto měsíce mohli do našich řad spokojených klientů přivítat společnost ATEMIT, která se specializuje na kvalitní průmyslové podlahy. Její reklamu budete mít nyní možnost vídat na reklamní ploše 039ZB Tomkovo náměstí v Brně, která se nachází na malém městském okruhu a díky jejímu rozměru 144m2 bude nepřehlédnutelná. Věříme, že tato reklamní plocha přinese našemu klientovi spoustu zákazníků a dostane značku ATEMIT ještě více do podvědomí.
 • 19. 10. 2017Mendelu na Mendláku

  Pro některé velké překvapení, ale v závěru vše dává smysl. Novým klientem na ploše 026ZB Mendlovo náměstí je Mendelova univerzita v Brně. Kde jinde už by bylo příznačnější oslovovat nové studenty, než právě na "Mendláku" :-) Této univerzitě za takový krok fandíme a jsme přesvědčeni, že svým zábavným a neotřelým vizuálem zaujme nejednoho studenta. Aktuální fotografie naleznete na našich sociálních sítích.
 • 19. 9. 2017Rozjíždíme pro vás nový web

  Abychom jsme svým klientům dokázali co nejvíce přiblížit naši práci a zpříjemnit výběr reklamních ploch, rozjeli jsme tento nový web. Na obsahu a mouchách ještě stále pracujeme a ladíme je. Nicméně naše nabídka už je na svém místě, takže VÍTEJTE :-)
 • 1. 8. 2017Dopřejte sobě nebo svým klientům ten pocit, když jste opravdu vidět ;-)

  Využijte příležitosti, kdy se po opravdu dlouhé době otvírá možnost vstoupit na reklamní plochu 026ZB na Mendlově náměstí v Brně s úctyhodnými 244 m2 s možností přesahu. Od září se plocha uvolní na omezených 6 měsíců a pak bude opět dlouhodobě nedosažitelná. Kvalitu plochy potvrzují klienti: Vodafone, Big Shock!, pivovar Starobrno, Rollei, Digitor, kteří v minulosti na ploše opakovaně byli. Oslovte Brno z našich ploch ;-)
 • 19.6.2017Vodafone mění motiv pro venkovní kampaň v Brně

  Společnost Vodafone se po několika měsících rozhodla obměnit vizuál reklamní plochy na Mendlově náměstí, který nyní poukazuje na jejich úspěch v nezávislém testu kvality sítě ve volání a mobilních datech. 026ZB Mendlovo náměstí, Brno, 244m2. Malý městský okruh. Fotogalerii nového vzhledu naleznete na našich Facebookových stránkách.
 • 14. 3. 2017Reklamní plocha v Brně na Tomkově náměstí nese nově sdělení o platební bráně Pays.

  Reklamní plocha na Tomkově náměstí nese nově sdělení o platební bráně Pays a její možnosti propojení s EET. Za zrodem tohoto projektu stojí opět lidé ze společnosti AXIMA, se kterými pracujeme i na dalších věcech . 039ZB Tomkovo náměstí, Brno, 144m2. Malý městský okruh.
 • 3. 3. 2017Vodafone rozjíždí outdoorovou kampaň v Brně na Mendlově náměstí

  Společnost Vodafone rozjela outdoorovou reklamní kampaň zaměřenou na jejich prvenství v rychlosti LTE sítí v ČR za rok 2016. Tímto motivem se rozhodla oslovit Brno z naši plochy. 026ZB Mendlovo náměstí, Brno, 244m2. Malý městský okruh.

potřebujete poradit s vaší kampaní?

pomůžeme vám