v Brně nuda není

 • 19. 10. 2017Mendelu na Mendláku

  Pro některé velké překvapení, ale v závěru vše dává smysl. Novým klientem na ploše 026ZB Mendlovo náměstí je Mendelova univerzita v Brně. Kde jinde už by bylo příznačnější oslovovat nové studenty, než právě na "Mendláku" :-) Této univerzitě za takový krok fandíme a jsme přesvědčeni, že svým zábavným a neotřelým vizuálem zaujme nejednoho studenta. Aktuální fotografie naleznete na našich sociálních sítích.
 • 19. 9. 2017Rozjíždíme pro vás nový web

  Abychom jsme svým klientům dokázali co nejvíce přiblížit naši práci a zpříjemnit výběr reklamních ploch, rozjeli jsme tento nový web. Na obsahu a mouchách ještě stále pracujeme a ladíme je. Nicméně naše nabídka už je na svém místě, takže VÍTEJTE :-)
 • 1. 8. 2017Dopřejte sobě nebo svým klientům ten pocit, když jste opravdu vidět ;-)

  Využijte příležitosti, kdy se po opravdu dlouhé době otvírá možnost vstoupit na reklamní plochu 026ZB na Mendlově náměstí v Brně s úctyhodnými 244 m2 s možností přesahu. Od září se plocha uvolní na omezených 6 měsíců a pak bude opět dlouhodobě nedosažitelná. Kvalitu plochy potvrzují klienti: Vodafone, Big Shock!, pivovar Starobrno, Rollei, Digitor, kteří v minulosti na ploše opakovaně byli. Oslovte Brno z našich ploch ;-)
 • 19.6.2017Vodafone mění motiv pro venkovní kampaň v Brně

  Společnost Vodafone se po několika měsících rozhodla obměnit vizuál reklamní plochy na Mendlově náměstí, který nyní poukazuje na jejich úspěch v nezávislém testu kvality sítě ve volání a mobilních datech. 026ZB Mendlovo náměstí, Brno, 244m2. Malý městský okruh. Fotogalerii nového vzhledu naleznete na našich Facebookových stránkách.
 • 14. 3. 2017Reklamní plocha v Brně na Tomkově náměstí nese nově sdělení o platební bráně Pays.

  Reklamní plocha na Tomkově náměstí nese nově sdělení o platební bráně Pays a její možnosti propojení s EET. Za zrodem tohoto projektu stojí opět lidé ze společnosti AXIMA, se kterými pracujeme i na dalších věcech . 039ZB Tomkovo náměstí, Brno, 144m2. Malý městský okruh.
 • 3. 3. 2017Vodafone rozjíždí outdoorovou kampaň v Brně na Mendlově náměstí

  Společnost Vodafone rozjela outdoorovou reklamní kampaň zaměřenou na jejich prvenství v rychlosti LTE sítí v ČR za rok 2016. Tímto motivem se rozhodla oslovit Brno z naši plochy. 026ZB Mendlovo náměstí, Brno, 244m2. Malý městský okruh.

potřebujete poradit s vaší kampaní?

pomůžeme vám