Nechte se hýčkat Elitou ve světě IT
13. 3. 2014
Reklamní plocha na štítu domu na Mendlově náměstí v Brně. Reklamní kampaň společnosti Vodafone. Noční snímek s dlouhým časem. Rozmazaná světla.
Vodafone rozjíždí outdoorovou kampaň v Brně na Mendlově náměstí
3. 3. 2017
Věnování Jiří Denisa Procházka

Vlastnoruční věnování Jiřího Denisy Procházky pro WEREK MEDIA

Rozjíždíme BJP s Denisou

Věnování Jiří Denisa Procházka
(15.07.2016) Naše agentura má tu čest uvítat novou hvězdu v oblasti smíšených bojových umění (MMA), Jiřího "Denisu" Procházku. Je to pro nás neobyčejné potěšení a výzva, protože Jiří patří mezi ty nejlepší v tomto sportu a my se velmi těšíme na naši budoucí spolupráci.
Jiří "Denisa" Procházka je nadějný mladý bojovník, který se rychle vyšplhal na vrchol svého sportu a nyní se chystá rozšířit svou značku. Jeho dynamický styl a nekompromisní úsilí ho předurčují k tomu, aby se stal jedním z nejlepších bojovníků své generace. A my jsme tu, abychom mu pomohli na jeho cestě k úspěchu.
V současné době pracujeme na vytvoření jeho "merche", což je něco, co by mohlo nabídnout jeho rostoucí fanouškovské základně. Naším cílem je, aby byli jeho fanoušci spokojeni a cítili se součástí jeho úspěchu. Chceme, aby měli možnost nosit oblečení a doplňky, které odrážejí Jiřího odhodlání a nekonečné úsilí.
Na vytvoření návrhu samotného loga se ujal talentovaný kreslíř Jakub Politzer. Jakub je skvělým umělcem, který dokáže ztělesnit Jiřího ducha do jednoho malého, ale silného symbolu.
V plánu máme řadu nových produktů, které by mohly potěšit Jiřího fanoušky. Plánujeme vytvořit nová trika, kšiltovky, náramky a další věci, které by fanouškům mohly dělat radost. Chceme, aby se každý fanoušek cítil součástí Jiřího příběhu a aby měl možnost vyjádřit svou podporu vůči němu.

potřebujete poradit s vaší kampaní?

pomůžeme vám