Míříme do Road Racingu s MEDEK Racing Team
22. 4. 2023
S NeoVizí na naše plochy zaostříte
8. 9. 2023

SMSTICKET - kup si lupeň se slevou v šalině

web-01-tramboard-smsticket-mhd-brno-tramvaj
Společnost smsticketu, se kterou úzce spolupracujeme již dlouhá léta, je naším ceněným zákazníkem. Tato firma je klíčovým hráčem na trhu s online prodejem vstupenek na různé akce. Jejich portfolio je skutečně bohaté a pestré, od koncertů, divadelních představení, sportovních událostí až po festivaly a další kulturní akce. Naše společnosti se tak potkávají v rámci mnoha projektů a vzájemně se podporujeme v našem podnikání.

Jedním z nejnovějších projektů, které jsme pro SMSTICKET realizovali, je outdoorová kampaň, která se objevuje na tramvaji městské hromadné dopravy v Brně. Tato kampaň je zaměřena na formu takzvaných tramboardů. Tyto reklamy jsou velmi efektivním způsobem, jak dosáhnout širokého spektra lidí v různých částech města.

Pokud se vám podaří zahlédnout tuto tramvaj, která je součástí naší kampaně, doporučujeme vám do ní naskočit. Nejen, že vám nabídne pohodlný způsob dopravy, ale také je součástí naší kampaně s přesahem. Uvnitř této tramvaje můžete na madlech získat slevu na některou z akcí, které se na stránkách smsticketu nabízejí. Může jít o koncert oblíbené hudební skupiny, divadelní představení, sportovní událost nebo kulturní festival.

Konkrétní polohu tramvaje pak naleznete pod odkazem zde: Sledování MHD kde je potřeba zadat číslo vozu, které je 1933.

potřebujete poradit s vaší kampaní?

pomůžeme vám