Dornych 052ZB
26. 10. 2023
Křížova 017ZB
10. 9. 2023
 

palackého
třída

053ZB

poslat poptávku

parametry

rozměry:

atyp

užitná plocha:

194 m²

cena:

dle aktuálního ceníku (kontaktujte nás)

dostupnost:

na dotaz

vlastnosti

popis

Přinášíme Vám jedinečnou možnost zvýšit povědomí o Vaší značce: Exkluzivní venkovní reklamní prostor na Palackého třídě 053ZB. Tato prestižní lokalita v srdci městské části Královo Pole, přímo na fasádě obchodního centra Aldiana, zaručuje, že Vaše reklama bude nejen výrazně viditelná, ale také si ji zapamatuje každý, kdo tudy projde či projede.

S rozlohou 194 m2 a kvalitním osvětlením je tento prostor navržen tak, aby upoutal pozornost i v nočních hodinách, kdy město pulsuje životem. Jeho umístění v těsné blízkosti kulturního domu Semilasso a supermarketu Albert zajišťuje, že Vaše reklama zaujme širokou škálu potenciálních zákazníků - od místních obyvatel po návštěvníky Brna. Díky pozici na jedné z nejfrekventovanějších křižovatek a blízkosti nádraží Královo Pole je Vaší značce zaručena maximální expozice.

Proč byste měli zvolit Venkovní reklamní plochu na Palackého třídě 053ZB pro Vaši nadcházející reklamní kampaň? Nabízíme Vám 5 klíčových důvodů:

Nejvyšší viditelnost: Díky ideálnímu umístění a osvětlení bude Vaše reklama vidět nepřetržitě, což maximálně zvyšuje šance na zapamatování Vaší značky.

Strategická poloha: Blízkost kulturního centra a obchodních prostor zajistí, že Vaše reklama osloví různorodé cílové skupiny.

Velký prostor: Rozměr 194 m2 poskytuje dostatek místa pro Vaše kreativní a zapadající reklamní sdělení.

Maximální expozice: Umístění na živé křižovatce a v blízkosti nádraží znamená, že Vaše reklama bude viděna tisíci lidí denně.

Efektivní investice: Tento prostor nabízí výjimečný poměr cena/výkon, což zvyšuje Vaši návratnost investic do reklamy.

Neztrácejte čas a využijte tuto příležitost zviditelnit Vaši značku v Brně. Využijte plný potenciál venkovní reklamní plochy na Palackého třídě 053ZB k dosažení Vašich marketingových ambicí.

potřebujete poradit s vaší kampaní?

pomůžeme vám